Compagniescup uitslagen


Na een geweldige middag zeilen en een hoop rekenwerk door de wedstrijdcommissie zijn de volgende uitslagen bekend geworden:

Uitslag “standaard klasse”

1.            Azur                                      Peter de Bruin

2.            Sigmagic                              Jeroen Haagsman

3.            Skip Intro                            Dirk Krab

4.            Saakje                                  Wim Fröhlich

5.            Goudvis                               Rob Vis

6.            Alliance                                Jan Willen van Wijngaarden

7.            D’ZUCA                                Annelie Kuiper

8.            Earwen                                Ad Braam

9.            Tuimelaar                           Peter Sanders

10.          Dancing Queen                Peter Lubach

11.          Vrijheid                                Frans Balm

12.          The Blue Wave                 Hendri en Rieneke Beekman

13.          Mis Swan                            Peter Cremer

14.          Akash                                   Herman du Rieu

15.          Bollerick                              Hubert de Waard

16.          Bella                                      Edwin Buiter

17.          Plots                                     Thorsten Schwarz

18.          Pole Pole                             J. Overkamp

19.          MaJor                                   Fenna Smit

Uitslag ‘’snelle klasse”

1.            Flyer                                     Sjaak Sijm

2.            Jazz                                       Marianne Donderwinkel

3.            Zeilblij                                  Otto Legrand

4.            Max                                      Elke Steven

5.            Mona Lisa                           Wilko Emmens

6.            Azzuro                                 Maarten-Jan van Fulpen

7.            Fandango                            Kees de Walle

8.            Maximum                           Jos van der Vossen

9.            Yin                                         Jeroen Helmer

10.          China Girl                            Edwin Abbink

11.          Presto                                  Chris Massenberg

12.          Callista                                 Wouter Kruijt

13.          4Fun                                     Ingmar Bras

14.          Quantum Leap                  Robin Middel

15.          Doris                                     Marijn Bosch